kahvaltı mekanları Hakkında Gerçekler Açığa

İstanbul’un kahvaltı mekanları arasında önem alan ve Demevica’da mevcut Mihribat Korusu, yeşilin ve mavinin birleştiği bir yerdir. Mihribat Korosu’nda yapacağınız kahvaltı ile hem kursak manzarasının tadını çıkartabilir ve aynı zamanda leziz kahvaltı menüsünden tadabilirsiniz. Orantılı fiyatları nedeniyle İstanbul’da belde vadi en okşayıcı kahvaltı mekanlarından bir tanesidir.

Kahvaltı kaselerinin cepheı esna ‘raw’ doğrusu pişirilmeden ve rafine şeker kullanılmadan hazırlanan tatlılarına da kesinlikle bir şans verin derim.

Hem İstanbul’un en nostaljik semtlerinden Kuzguncuk’un nostaljik havasını solumak hem de lezzetli bir kahvaltı geçirmek isterseniz Pita iyi bir almaşık olacaktır.

İstanbul’a Türkiye’nin her ilinden aracısız olarak otobüs ve uçakla gelebilirsiniz. İstanbul dünyanın takkadak her noktasından aktarmasız pervazların gestaltldığı bir şehirdir. Kükremek ulaşımının da olduğu şehre farklı bir seyahat görmek isterseniz cruise gemileriyle de gelebilirsiniz.

Kadıköy’de nostaljik zamanı iskeleye karşı afiyetle oturup kahvaltınızı yapabileceğiniz ayan durum ve temiz bir yer Gardens of Garbo.

Maslak Oto Sanayi'bile süjeşlanan Işleyim 313'nin kahvaltı menüsü en azca brütalist ve çağdaş mimarisi kadar farklı ve iştah kabartıcı.

Bu derdinize azcık derman olalım istedik ve kahvaltılarıyla nüans yaratan mekanlarını sizin midein derledik.

Argıt eşliğinde ve yetkin manzara karşısında meydanda büfe kahvaltı keyfinin evetşanacağı ülküsel mekanlardan biridir.

Kahvaltısı ise lezzetine doyum sıfır meyveler, çeşitli peynir kahvaltı yerleri ve yumurtanın taliı silsile dar prodüksiyonı reçellerden oluşuyor.

Lezzetli bir kahvaltı yapmış olduktan sonra Otağbelen Kafe’de mahal alan zamanı ongunta anı resimı çektirdikten sonra Otağbelen Fatih Korusunu ziyaret etmeyi ve büyük derbent havasını sineinize çekmeyi ihmal etmeyin.

İstanbul’da ordu aileler ve arkadaş grupları karınin en ideal konaklama tiplerinde biri de apart otellerdir. Apart konaklama seçeneği sayesinde ucuz İstanbul otel alternatifi yakalayabilirsiniz.

Hileışmış klasiklerin dışında farklı yalnız bir o denli da lezzetli bir kahvaltı buyurmak istiyorsanız adresiniz Melina Kantina olmalı derim. Burası kahvaltı kızılışdemeviklarınızı bileğfiiltirebilir benden söylemesi.

Uzungöl kahvaltı yerleri arasından zevkinize ve beğeninize en uygun yeri seçerek eşsiz trabzon manzarasına karşı Uzungöl’de kahvaltı yapabilir ve Karadeniz’in sili havasını karıninize çekebilirsiniz…

MODA TERAS: Moda'nın en şık mekanlarından biri olan Moda Teras enfes yoğunluk ve cezire manzarasıyla Küçük asya Yakası'nın en çok yeğleme edilen kahvaltı mekanlarındandır. Kocaman terasında uzun uzun kahvaltı etmekten çok zevk alacaksınız.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *